Altekma Hakkında

Altekma Group, yol çizgi işaretleri ve trafik güvenliği konusunda sektöre çözüm üretmek amacıyla 1997 yılında İzmir’de kurulmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek ve “Çözüm Ortağınız” olmak amacıyla; İstanbul Pendik’te Marmara Bölge Müdürlüğümüz, Ankara Ostim’ de İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz ve İzmir Gıda Çarşısında Ege Bölge Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Altekma Group hizmet kalitesini artırmak amacıyla Türkiye’nin sektördeki en güçlü bayilik ağını da kurmuştur.
Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektör liderliğini 21 yıldır koruyan Altekma Group hedefini, her yıl başarı çıtasını yükselterek, sürdürülebilir büyümeye ve gelişmeye endekslemiştir. Üretim tesislerini genişleten ve bünyesindeki yeni firmaları ile birlikte başarılarını sürdürmeye devam eden Altekma Group; Altekma, Signatekma, Boytekma, Yoltekma ve Boyamak şirketlerinden oluşmaktadır. Altekma, yol çizgi makineleri, boya püskürtme makineleri, yüksek basınçlı su jetleri ve kumlama kazanlarının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Signatekma, boya fabrikamız ise geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de ve çevre ülkelerde, yol çizgi boyası üretimi konusunda, formülleri ve personel kadrosuyla lider konumundadır. Boytekma, KGM standartlarına uygun olarak yatay işaretleme konusunda uzman kadrosuyla uygulama çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Yoltekma, uluslararası standartlarda trafik levha üretimi ve trafik güvenliği ürünlerinin projelendirmesi, satışı ve montajını yapmaktadır. Boyamak ise özel sektör trafik işaretlemeleri konusunda çözüm ortağınız olmaktadır.
Altekma Group, uygulama alanlarındaki başarısının yanı sıra ürettiği ürünleri, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlere ihraç etmektedir ve bölgede her geçen gün güçlenmektedir. “Çizgimiz Doğruluk İlkemiz Kalitedir” sloganıyla çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımız, yarattığımız farkındalık ve yenilikçi perspektifimiz ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve öncülüğümüzü sürdürmeye devam ediyoruz.

Comments are closed.