Altekma, Kerem Yaman’ı transfer etti

AXA Sigorta Efeler Ligi temsilcilerinden Altekma, 18 yaşındaki orta oyuncu Kenan Yaman’ı kadrosuna dahil etti. Altekma’dan yapılan açıklamada, çeşitli yaş gruplarında milli takım formalarını giymiş Kerem Yaman’la sözleşme imzalandığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Uğur Tendik, Kerem’in hem yarışmacı takıma katkı sağlayacağını hem de önümüzdeki sezonların çekirdek kadrosunun önemli bir parçası olacağını kaydetti.

Bu sezonki transferleri gelecek yılların takımını hedefleyerek oluşturduklarını bildiren Tendik, “Son topa kadar savaşmayı ilke edinmiş, coşkuyla sahada mücadele edecek ve tribünlere sonuç ne olursa olsun voleybol adına güzellikler sunacak bir ekip yaratmak için çalıştık. Umarım bunda da başarılı olacağız.” ifadelerini kullandı.

One Response to " Altekma, Kerem Yaman’ı transfer etti "

  1. Murat Türkmen dedi ki:

    Vay be Kerem yiğenim okyanus koleji voleybol takımından süper lig de ve milli takımlarda oynamayı başarmışsın helal olsun sana.. Muhammed Abay da spor toto voleybol takımında ,, Emre de sizinle ..3 yıl boyunca İstanbul da Edirne Ankara’da maçlarınıza ben minibüsüm ile götürdüğüm için ve sizin gibi mücadeleci azimli gençleri tanıdığım için ne mutlu bana.. başarılar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir