Altekma Filede Kalıcı Olacak

 

Axa Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nin yeni ekiplerinden Altekma’nın Başkanı Melih Sebastien Durmuş, yeni sezonda lige renk katacaklarına inandığını vurguladı.

Axa Sigorta Voleybol Efeler Ligi’nin yeni ekiplerinden Altekma’nın Başkanı Melih Sebastien Durmuş, yeni sezonda lige renk katacaklarına inandığını vurguladı. İzmir’de Demirören Medya’yı ziyaret eden genç başkan, ilk hedeflerinin Efeler Ligi’nde kalıcı olmak olduğunu dile getirdi. Kadrolarına iki yabancı oyuncu takviye ettiklerini ve genç ağırlıklı bir kadroyla yola çıkacaklarını ifade eden Başkan Melih Sebastien Durmuş, “Sezon öncesi TSYD İzmir Voleybol Turnuvası’nda ikinci olduk. Erkekler Kupa Voley’de ise çeyrek finale kalmayı başardık. Bu sonuçlar bizim için moral oldu. Takımımızdan umutluyuz. İzmirli voleybolseverlerin desteğini bekliyoruz” dedi.

 

 

Kulüp Başkanımız Melih Sebastien Durmuş ve Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur Tendik ile Hürriyet Ege’yi ziyaret ettik.  Ege Bölge Temsilcisi Deniz Sipahi, Hürriyet Ege Spor Müdürü Nuri İmre, DHA Ege Spor Müdürü Ergin Karataş ve Spor Muhabiri Mustafa Köprülü’ye sıcak misafirperverliği için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir