TFL Altekma istikrarı seçti!

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi TFL Altekma, 5 sezondur takımı başarıyla çalıştıran Levent Matmeriçli ile sözleşme yeniledi, istikrarlı yapısını sürdürdü.Kaynak: TFL Altekma istikrarı seçti!

Tarihinde ilk kez AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele etmenin heyecanını yaşayan Tevfik Fikret Lisesi Altekma Spor Kulübü, geçen sezon takımı 1. Lig’den Efeler Ligi’ne çıkartan Antrenör Levent Matmeriçli ile sözleşme imzaladı. Altekma Group’un Torbalı’daki fabrikasında gerçekleşen imza töreniyle TFL Altekma Spor Kulübü’ndeki 6. sezonuna ‘Merhaba’ diyen Levent Matmeriçli’yi ilk kutlayan Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Basın Sözcüsü Cevat Başçı oldu. İstikrarın önemli olduğunu, Matmeriçli’nin antrenörlük ve voleybol bilgisine güvendiklerini belirten Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, “Genç, çalışmayı seven, güzel bir ekip oluşturmaya çalıştık. Levent Matmeriçli’nin de bu takımın başında bizi başarıya ulaştıracağına inandık. Kendisiyle sözleşme yenilediğimiz için mutluyuz. Matmeriçli’ye görevinde başarılar diliyoruz” dedi. 5 yıldır uyum içinde çalıştıkları Matmeriçli ile yeniden yola devam etmenin önemli olduğuna değinen Basın Sözcüsü Cevat Başçı, “Hocamızla güzel bir birlikteliğimiz var, bunu sürdürdüğümüz için mutluyuz. İzmir ve Türk voleyboluna yeni bir heyecan, yeni bir renk getireceğimizi düşünüyorum” dedi.

Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olmanın sorumluluğuyla AXA Sigorta Efeler Ligi’nde başarılı bir sezon geçirmek istediklerini belirten Levent Matmeriçli ise şu açıklamayı yaptı: “Yönetim Kurulumuzla 5 yıldır güzel bir birlikteliğimiz oldu. Ben de onlar gibi istikrarın başarıyı getireceğine inananlardanım. Beni tekrar bu takımın başında görmek istedikleri için Başkan ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Yeni sezonda TFL Altekma’nın başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Kaynak: TFL Altekma istikrarı seçti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir